Наша галерея

Наші Контакти

м. Львів, вул. Патона 2/4, Україна, 79040

Встановлення теплового насосу Vaillant flexoTHERM в приватному будинку

В 2018-2019 роках наша команда здійснила впровадження передової системи опалення на основі теплового насоса Vaillant flexoTHERM exclusive VWF 157/4 потужністю 15 кВт для сучасного житлового комплексу.

Цей проект виявився непростим завдяки особливостям місцевих грунтів. Під час буріння на задньому дворі ми зіткнулись з несподіваною проблемою: анізотропічними шарами грунту, що представляли собою тверді породи на певних глибинах. Це стало справжнім викликом для нашої бригади.

Звернувшись до досвідчених геологів, ми отримали рекомендації щодо оптимального місця для буріння. Завдяки цьому, ми успішно завершили буріння п’яти свердловин по 75 метрів на передньому дворі, де місце було більш сприятливим.

Завершивши роботи з бурінням, ми встановили сучасний тепловий насос в комбінації з газовим котлом ecoTEC plus VU INT 306/5-5‑H. Додатково було впроваджено буферну ємність allSTOR exclusive VPS 500/3-7 та станцію для підготовки гарячої води aguaFLOW exclusiveVPM 30/35/2 W.

Однією з визначальних особливостей цієї системи є її здатність до пасивного охолодження. Влітку ця функція дозволяє забезпечити комфортну температуру в приміщеннях, використовуючи теплообмінник для системи вентиляції та підлогове опалення.

Вартість такого проекту може відрізнятися в залежності від ряду факторів, включаючи особливості місцевості, обране обладнання та додаткові послуги.

3D тур об'єктом

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *