Наша галерея

Наші Контакти

м. Львів, вул. Патона 2/4, Україна, 79040

office@teplovam.com

+38 (097) 097-00-28 +38 (068) 468-89-50

ТеплоВам ПП IconТеплоВам ПП

вулиця Патона, 2/4, Львів

5,0 48 reviews

 • Avatar Yuriy Bagan ★★★★★ місяць тому
  Чудова компанія. Професійна команда. Рік шукав підрядника!
  Виконали під ключ водопостачання та опалення будинку 300 м2. Теплі підлоги, кілька циркуляційних контурів, атоматизація та управління з смартфону. 2 рік користуюсь - все ок.
  Допомогли
  … More обрати тип системи, до початку робіт отримав чіткі схеми та кошториси. Виконано якісно згідно стандартів, монтажники професійні акуратні. За рекомендацією компанії скористався програмою IQ енерджі - отримав рефаунд.
  Пусконаладка / рекомендації / сервіс - плюс.
 • Avatar Максим З ★★★★★ 6 місяців тому
  Декілька років тому замовив в компанії на чолі з п.Анатолієм систему опалення із досить специфічними вимогами. Сподобалась готовність взятися за складні розрахунки і в результаті проектування отримав три різні варіанти реалізації з різними … More матеріалами/підходами і відповідно ціною. Запропоновані і використані якісні елементи системи. За 5 років експлуатації якихось відхилень роботи майже не було і їх поява природня врахвуючи якість води і вцілому стандарти експлуатації систем опалення і водопостачання. У випадку появи цих несправностей п.Анатолій швидко реагував і після домовленості по часу і підходу реалізації - команда швидко і якісно відновлювала роботу системи.
  Вцілому я отримав якісну систему і хороший сервіс.
 • Avatar Serhio Olha ★★★★★ 5 місяців тому
  Це компанія завдяки якої у нас залишились тільки приємні враження від ремонту. Ми замовляли сантехніку та систему опалення з теплою підлогою з покімнатним регулюванням у дворівневій квартирі. Було запропоновано декілька проектів з різними … More бюджетами. Кошторис був прорахований дуже детально, тому до завершення ремонту ми не переплатили жодної копійки. Робота була виконана вчасно, якісно та професійно, жити тепер в такій квартирі одне задоволення, тепло, комфортно, зручно. Окремо хочемо подякувати пану Анатолію, Ярославу, Степану та Олегу за їх професійність, відповідальність тай просто за те, що приємні люди. Плануємо звертатися ще і усім радимо.
 • Avatar Сергей Ферубко ★★★★★ 7 місяців тому
  Рекомендую цю фірму як надійного і професіного постачальника і монтажника опалювального обладання. Перший об'єкт - приватний будинок - був зроблений ще у 2010р. Було встановлено газовий конденсаційний котел Вайлант, вакуумні сонячні … More колектори Вайлант, система опалення і підігріву басейну з погодозалежною автоматикою. Якістю виконаних робіт, термінами, цінами і головне ставленням до мене, як до замовника, залишився повністю задоволений. Після цього були ще поставки обладання для декількох інших об'єктів. І зажди Анатолій пропонував кілька варіантів по ціні і професійно і аргументовано радив кращий. Велика подяка і повага професіоналам своєї справи.
 • Avatar Инна Кобякова ★★★★★ 7 місяців тому
  Робили проектування і монтаж системи опалення , водопостачання та водовідведення приватного будинку с. Ков’ярі Пустомитівський р-н. 2019 рік. Встановлено твердопаливний чавунний котел Gorenje з повною обв’язкою. Змонтовано теплу підлогу, … More радіатори, бойлер непрямого нагріву, що дозволяє значно економити електроенергію взимку. Підібрали і встановили глибинний насос та інше необхідне обладнання для подачі води з власної свердловини. Професійний інженерний підхід, точний розрахунок, якісні матеріали, відповідальність на вищому рівні, п. Анатолій завжди готовий надати консультацію по будь-якому питанню. Все працює без проблем, користуємось вже другий рік, дуже задоволені, що обрали саме ТеплоВам.
 • Avatar Andrew Koss ★★★★★ 7 months ago
  Замовляв котел для опалення та гарячої води згідно вимог забудовника. Привезли з гарантією та технічною документацією. Забезпечили кваліфікованим майстром, який встановив та підключив котел до системи. При підключенні з'ясувалось, … More що забудовник не вірно виставив вимоги до котла. В той же день довезли все необхідне. Комплектуючі не з базару, не дешеві, але економити на цих речах не має сенсу.
  Пізніше, вже на при кінці ремонту звертався за консультацією що до терморегулятора на квартиру. Отримав повноцінну інформацію, а також пан Анатолій допоміг придбати терморегулятор.
  Любе питання доноситься у повному обсязі, на мові яка зрозуміла не фахівцю у системах опалення, що дозволяє легше приймати рішення.
  Раджу фахівців з цієї компанії!
 • Avatar Denis Budovyy ★★★★★ a month ago
  Купував та встановлював систему очистки води з "ТеплоВам". Підхід дуже професійний та якісний. Вже третій рік з задоволенням користуємося. Дякую!
 • Avatar Віктор Бондар ★★★★★ 2 months ago
  Послугами компанії скористався в 2010 році – монтували систему опалення, водопостачання та каналізації включно з газовою та твердопаливною котельнями для приватного будинку. Згодом встановлювали сонячні колектори на нагрів води та басейну. … More Хлопці мають відповідальний підхід до клієнта і завжди готові прийти на допомогу – фактично співпрацюю з ТеплоВам і по сьогоднішній день. Хоч бували різні технічні ситуації і як будь-де, присутній людський фактор, але Анатолій і компанія завжди йдуть на зустріч та стараються задовольнити потреби. Рекомендував та однозначно буду дану Компанію для співпраці!


Залиште свій відгук про нас у Google
Дивіться всі відгуки в Google