Наша галерея

Наші Контакти

м. Львів, вул. Патона 2/4, Україна, 79040
office@teplovam.ua

Переваги котла у вашому домі

Сьогодні котел залишається найпопулярнішим видом опалювальної системи, яка монтується переважно у приватних заміських будинках та на дачах. Рідше котли, переважно газові, встановлюються у квартирах багатоповерхових будинків. Автономне опалення (водопостачання, каналізація) має свої значні переваги, чим і зумовлена така зацікавленість ним серед власників будинків, особливо великих розмірів.

Перш за все такою перевагою можна назвати значну економію. Власники котлів можуть суттєво заощаджувати раціонально використовуючи відповідне паливо (наприклад газ).

Ще однією важливою перевагою котлів є їх надійність та безпечність. А чи не це є найважливішим? Звісно ж! Сучасні виробники котлів ретельно слідкують за кожною одиницею свого товару, а це, в свою чергу, створює їм відповідну позитивну репутацію.

І наостанок – довговічність! Жоден обігрівач не прослужить вам довше, аніж котел, який має довгу історію свого створення, розвитку та інженерних вдосконалень.

Опалення та ГВП 1

Консультації та замовлення опалення +38 (097) 097-00-28

  Чому саме наша компанія?

  Компанія «ТеплоВам» пропонує своїм клієнтам купити саме такі, надійні та довговічні котли та інші прилади для автономної каналізації, водопостачання чи вентиляції.

  Чому вам слід співпрацювати саме з нами? Влучне запитання!

  Тому що ми є ще одним бар’єром, фільтром для неякісної продукції чи послуг. Звернувшись до нас ви зможете бути до кінця впевнені у кожному приладі чи системі, встановленій у вашому будинку. Ми пропонуємо вам лише найкраще, лише схвалене нашими спеціалістами.

  Майстри компанії «ТеплоВам» мають багаторічний досвід роботи. А завдяки цьому кожна робота у вашому домі буде виконана якісно та оперативно.

  Котли Львів

  У нас ви зможете знайти широкий вибір приладів та деталей для опалювальних чи інших систем, у тому числі й котли (Львів), ціни на які вас приємно вразять.

  До речі, тільки в нас ви зможете відшукати майже унікальне гармонічне та раціональне поєднання ціни та якості як товарів, так і послуг.

  В разі необхідності наша компанія надає консультації по проведенню тих чи інших робіт, експертну оцінку, проводить аналіз стану вже наявних систем та приладів. Перед проведенням будь-яких робіт наші майстри складають ретельний професіональний план, який також є важливим чинником успішного результату.

  як ми працюємо

  Етапи робіт по Вашому об'єкту

  кроки
  01
  крок

  Планування проекту

  Ми узгоджуємо з Вами етапи впровадження системи та данні для проекту

  02
  крок

  Проектування

  Розробляємо проект та постачаємо необхідні матеріали та обладнання. Доставка обладнання на об'єкт

  03
  крок

  Монтаж

  Проводимо монтажні роботи обладнання та пуско налагоджувальні роботи на об'єкті

  Консультації та замовлення опалення +38 (097) 097-00-28