Наша галерея

Наші Контакти

м. Львів, вул. Патона 2/4, Україна, 79040
office@teplovam.ua

Одним з варіантів влаштування системи теплих підлоги є використання металопластикової труби. В цьому допомагає нам труба для теплої підлоги від Kisan таHerz. Труба для теплої підлоги Herz від австрійського виробника гарантує максимальний результат при відносно невисокій вартості матеріалу в порівнянні з трубами для теплої підлоги Рехау. Усі компоненти теплої підлоги від Герц сертифіковані в Україні і в компанії ТеплоВам Ви можете купити трубу для теплої підлоги Герц з гарантією якості. Ще одним варіантом вартим уваги є труба для теплої підлоги Kisan. Купити труби для теплої підлоги Кісан Ви можете в компанії ТеплоВам. Ми працюємо тільки з офіційним представником заводу, що гарантує якість труби, оскільки на базарах присутні дешеві китайські підробки під трубу для теплої підлоги Кісан. Труба для теплої підлоги Кісан може бути в двох варіантах – за кольором труби – червона труба Kisan використовується виключно для прокладання теплої підлоги і не може бути використана для радіаторного опалення, та біла труба Кісан – універсальна. Запорукою якісного монтажу труб системи теплої підлоги є відсутність зєднань труби в підлозі, тобто труба повинна бути суцільною від входу до виходу. Монтажники компанії ТеплоВам забезпечують якісний монтаж труб теплої підлоги.

Труби на теплу підлогу 1

Купити поліпропіленові труби на опалення і водопостачання, а також металопластикові труби у Львові можна у компанії «ТеплоВам».

 • Преміум варіант для опалення, теплих підлоги та водопостачання – це труби Рехау – максимальна якість та максимальні гарантії
 • Варіант Стандарт – поліпропіленові труби Wavin Ekoplastik для радіаторного опалення та водопостачання та труба Герц для теплої підлоги – відмінний результат за розумну ціну.
 • Бюджетний варіант можна забезпечити поліпропіленовими трубами для опалення та водопостачання, наприклад Firat (Туреччина) та трубами для теплої підлоги Kisan.

Замовивши монтаж системи опалення Львів та монтаж теплої підлоги Львів в інжинірингової компанії ТеплоВам Ви можете розраховувати на правильний підбір обладнання, кваліфікований монтаж, адже наші кваліфіковані монтажники постійного вдосконалюють навички роботи, пройшли усі необхідні навчання та володіють великим досвідом роботи, що забезпечить високий рівень комфорту у Вашому домі, виправдає покладені сподівання на систему опалення, водопостачання та теплих підлог – збереже Ваші гроші та заощадить Ваш час!

Консультації та замовлення +38 (097) 097-00-28

  Чому саме наша компанія?

  Чому вам слід співпрацювати саме з нами? Влучне запитання!

  Тому що ми є ще одним бар’єром, фільтром для неякісної продукції чи послуг. Звернувшись до нас ви зможете бути до кінця впевнені у кожному приладі чи системі, встановленій у вашому будинку. Ми пропонуємо вам лише найкраще, лише схвалене нашими спеціалістами.

  Майстри компанії «ТеплоВам» мають багаторічний досвід роботи. А завдяки цьому кожна робота у вашому домі буде виконана якісно та оперативно.


  як ми працюємо

  Етапи робіт по Вашому об'єкту

  кроки
  01
  крок

  Планування проекту

  Ми узгоджуємо з Вами етапи впровадження системи та данні для проекту

  02
  крок

  Проектування

  Розробляємо проект та постачаємо необхідні матеріали та обладнання. Доставка обладнання на об'єкт

  03
  крок

  Монтаж

  Проводимо монтажні роботи обладнання та пуско налагоджувальні роботи на об'єкті

  Консультації та замовлення опалення +38 (097) 097-00-28