Наша галерея

Наші Контакти

м. Львів, вул. Патона 2/4, Україна, 79040
office@teplovam.ua

Теплові насоси Panasonic 1Авторитетними в будь-якій технічні галузі завжди вважались японські інженери – постійне вдосконалення технічних деталей, увага та пристрасть до якості – це в крові в працьовитих японців! Саме таким шляхом у свій час пройшла японська компанія Panasonic – від виробництва перших примітивних фотоапаратів в 1918 р – до світового лідера з виробництва побутової електроніки в т.ч. теплових насосів у 2022 р. Девіз компанії «A Better Life, A Better World» – він співзвучний з прагненням японців до досконалості.

Теплові насоси Panasonic 2Засновник компанії Kōnosuke Matsushita в 1929 р, формуючи основний підхід до ведення бізнесу сказав: «Ми як виробник, усвідомлюємо нашу відповідальність і через засоби ведення бізнесу, присвячуємо себе прогресу та розвитку суспільства, благополуччю людей, покращуючи таким чином якість життя по усьому світу». Тому використання техніки Panasonic і означає вдосконалення якості життя, підвищення комфорту та економічності осель, задоволення від взаємодії з елементами систем від Panasonic та відчуття того, що користуєшся чимось справді досконалим та якісним!

Теплові насоси Panasonic 3

Panasonic Aquarea T-CAP

Саме тому Компанія ТеплоВам пропонує на ринку України високоефективні теплові насоси Panasonic Aquarea T-CAP та досконалі й надійні Aquarea HIGH PERFORMANCE – це два напрямки техніки теплових насосів від японського лідера. Це сучасна технологія на основі принципу bi-block – це застосування внутрішнього та зовнішнього агрегатів сполучених фреонопроводами. Такий спосіб влаштування теплового насоса дозволяє забезпечити пряму передачу тепла з навколишнього середовища до споживача (водяної системи опалення та гарячого водопостачання), оминаючи вже не досконалий і затратний спосіб monoblock – коли для передачі використовувався проміжний контур з гліколевим теплоносієм (через неможливість подачі води з системи опалення напряму на тепловий насос, який знаходиться на вулиці, оскільки це несе в собі небезпеку її замерзання в зимовий період). Застосування фреонового зв’язку між блоками теплового насосу – підвищує ефективність роботи (СОР) та знижує затрати електроенергії на роботу.

Тепловим насосом, що працює зі сталою потужністю до зовнішньої температури -20℃ є серія T-CAP – TOTAL CAPACITY, з можливістю роботи до -28℃!!!

Моделі SXC та SQC ідеально підходять для індивідуальних споживачів – будинків, що не мають іншого додаткового джерела опалення. Т-САР забезпечує високу ефективність, практично не залежачи від зовнішньої температури та температури подачі теплоносія. В основу опалення з тепловим насосом Panasonic Aquarea T-CAP закладаються БЕЗ РАДІАТОРНІ системи – це низькотемпературні системи з теплими підлогами, теплими стінами та з фанкойлами для обігріву чи охолодження. Це достатньо складні системи, що потребують спеціалізованих інженерних знань для їх проєктування та відповідних професійних навиків монтажу для їх реалізації. 

Теплові насоси Panasonic 4

Aquarea HIGH PERFORMANCE

Серія теплових насосів HIGH PERFORMANCE може бути цікавою для реалізації систем реконструкції будинків, де вже встановлений газовий чи електричний котел або твердопаливний котел, чи камін. Ця модель має дещо спрощені характеристики (як і меншу вартість!), що забезпечують її роботу до -20 ℃. Система опалення на основі Panasonic Aquarea HIGH PERFORMANCE вже може містити радіатори, окрім наявних теплих підлог – це власне класичні системи опалення останнього десятиліття.

Більше інформації по технічних характеристиках та вибору теплового насоса Panasonic Aquarea T-CAP чи HIGH PERFORMANCE Ви можете дізнатись на офіційній сторінці бренду – https://hp.panasonic.net.ua/. До речі, там Ви можете також знайти й нас, Компанію ТеплоВам, як офіційних представників у Львові та регіоні з продажу та монтажу обладнання Panasonic – ми вже понад 6 років працюємо з брендом Panasonic і переконані в його надійності, економічності та зручності.

Серед таких фішок теплових насосів Panasonic Aquarea T-CAP чи HIGH PERFORMANCE, які хотілось би виділити є зручний інтерфейс користувача, як це зараз модно казати – USER FRIENDLY. На відміну від багатьох інших брендів, в меню теплового насоса Panasonic є великий розділ, що відображає детальні параметри роботи, споживану потужність та інші параметри економічності та ефективності. На діаграмах, які фіксуються системою в часі дня, місяця чи року споживач може зрозуміло та доступно побачити як працює його система на основі теплового насосу Panasonic Aquarea T-CAP чи HIGH PERFORMANCE. Саме за цим показниками роботи можна відслідкувати ефективність роботи обладнання з плином часу – це дуже важливо не лише при першому введені в експлуатацію, коли все ще пахне новим, а власне при проходженні двох, трьох чи п’яти років – коли час та наші електричні мережі можуть і будуть впливати на роботу обладнання. Власне інженери компанії ТеплоВам використовують ці дані для планування регламенту сервісних робіт по обслуговуванню теплових насосів Panasonic Aquarea T-CAP чи HIGH PERFORMANCE наших користувачів.

Звичайно, доцільним буде також згадати, про можливість доступу до обладнання через Інтернет за допомогою Panasonic Aquarea Smart Cloud. Але тут хочеться наголосити не на тій зручності, яку отримує користувач власне налаштовуючи дистанційно роботу свого теплового насосу Panasonic Aquarea T-CAP чи HIGH PERFORMANCE, а радше на зручності користувача при взаємодії з сервісною службою. Іноді трапляються випадки некоректної роботи чи різного роду збоїв в роботі, які дуже важко відслідкувати безпосередньо на місці – приїжджає сервісний інженер до теплового насоса, а той працює собі як ні в чому не бувало. Інженер їде собі й тут знову починаються якісь «дива» і обладнання знову починає збоїти. Таке іноді трапляється і не обов’язково з вини самого теплового насоса Panasonic Aquarea T-CAP чи HIGH PERFORMANCE. Впливають електричні мережі, зовнішня периферія системи опалення, буферні ємності та т.ін. 

За допомогою Panasonic Aquarea Smart Cloud сервісний інженер може поставити на запис роботу теплового насосу та потім в часі проаналізувати графіки його роботи по різних параметрах (температура, частота компресора, нагрів бойлера чи буфера і т.д) та знайти певні закономірності, що підкажуть причину того чи іншого збою. Або іноді маючи дистанційно доступ за допомогою Panasonic Aquarea Smart Cloud інженер вже ціленаправлено прямує на об’єкт, взявши з собою все необхідне для усунення несправності чи збою!

При проєктуванні «з нуля» зрозуміло, що можна все розрахувати правильно та запроєктувати власне систему під тепловий насос Panasonic Aquarea T-CAP чи HIGH PERFORMANCE. На таких розрахунках і спеціалізуються інженери Компанії ТеплоВам – ми зробимо це досконало, а наші монтажники так само вміло ці системи змонтують! Але найбільше питань виникає при РЕКОНСТРУКЦІЇ систем опалення, коли замовники хочуть дооснастити вже існуючу систему тепловим насосом. 

Основне питання, на яке потрібно дати відповідь потенційному замовнику такої реконструкції – це З ЯКОЮ ТЕМПЕРАТУРОЮ ПРАЦЮЄ ІСНУЮЧА СИСТЕМА ОПАЛЕННЯ ВПРОДОВЖ ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ. Порада практична – коли Ви задумались над такою реконструкцією – заведіть практику моніторингу Вашої системи опалення на предмет температури – з якою температурою подачі працює Ваш газовий котел чи електричний впродовж опалювального періоду. Деякі наші клієнти робили таку собі таблицю, в яку вносили дату, значення зовнішньої температури та значення температури подачі на котлі чи контурах системи опалення, якщо такі присутні. 

Так і зробив наш Клієнт з вул. Лісної. В жовтні 2021 року Клієнт звернувся до нас з питанням встановлення теплового насосу. І, оскільки від Клієнта було побажання максимально перейти на роботу теплового насоса, то був запропонований тепловий насос Panasonic Aquarea T-CAP потужністю 16 кВт. Але для того, щоб бути 100% впевненим в ефективності його роботи, була надана рекомендація виконати моніторинг роботи газового, вже встановленого раніше, котла на температурний режим. Клієнт виконав такі натурні вимірювання впродовж опалювального сезону 2021-2022 і весною 2022 року компанія ТеплоВам приступила до реалізації проекту. Відповідь, яку надав нам Клієнт – була робота будинку на температурах теплоносія до 40 градусів Цельсія і лише при сильних морозах – на 45 градусах. Це практично ідеальні умови для реконструкції системи опалення тепловим насосом Panasonic Aquarea T-CAP. Власне в червні місяці ми завершили реалізацію проєкту, а наш Клієнт почав економити з Panasonic.

Відтак ми в Компанії ТеплоВам переконані, що найкращим рішенням для економії енергоресурсів та створення тепла, комфорту та затишку у Вашій оселі буде тепловий насос Panasonic Aquarea T-CAP чи HIGH PERFORMANCE. Ваші потреби + наші знання дадуть відмінний результат!

A Better Life, A Better World!!!