Наша галерея

Наші Контакти

м. Львів, вул. Патона 2/4, Україна, 79040
office@teplovam.ua

Газові котли: подаруйте тепло та затишок Вашій оселі

Компанія «Тепло Вам» пропонує своїм клієнтам широкий вибір опалювальних приладів європейських виробників. Газові котли Львів ми реалізуємо відмінної якості та за цінами виробника. Наш продукція безпечна для споживачів, має стильний вигляд та високий рівень безпеки. Компактна опалювальна техніка зі зручним інтерфейсом проста в ремонті та обслуговуванні.

Газові котли таких відомих виробників як Вісман, Аристон, Кермі, Ренау, Вайлант та інших широко використовуються для опалення заміських будівель, індивідуального опалення квартир, котеджів, а також нежитлових приміщень.

Газові котли поділяються на підлогові та настінні. В підлогових газових котлах теплообмінник виготовлений з чавуну або сталі. Сталеві теплообмінники мають меншу вагу, та не бояться ударів при транспортуванні. В чавунних котлах теплообмінники міцніші, але більш крихкі.

Різновиди газових котлів

Настінні котли – це компактні пристрої з вбудованою автоматичною системою безпеки. До їх складу входить розширювальний бак, бойлер, термометр, манометр, один або два циркуляційних насоси.

В настінних моделях котлів теплообмінник виготовлений з міді. Термін його служби складає 10-15 років, в той час як підлогові котли можуть експлуатуватися 20-25 років.

Газові котли настінні важать набагато менше підлогових аналогів, а Львів ціни на них також нижчі. Вони відрізняються стійкістю до механічного впливу, але схильні до корозії.

Газові котли 1

Переваги настінних котлів:

 • компактні розміри;
 • невисока вартість;
 • невелика вага;
 • можливість установки в квартирах.
За конструктивними ознаками котли поділяються на одноконтурні та двоконтурні. За допомогою одноконтурних приладів здійснюється підігрів теплоносія тільки для системи гарячого водопостачання або для системи опалення. Двоконтурні котли гріють воду як для системи опалення так і для гарячого водопостачання.Газовые котлы Львов поділяються на моделі з примусовою («турбо») та природною тягою в залежності від способу викидання продуктів згоряння. Котли з примусовою тягою застосовують в будівлях, де не має традиційного димоходу. Для котлів з природнім димовідводом необхідний класичній димохід. Продукти згоряння в «турбо» котлах через трубу виводяться назовні за допомогою вмонтованого в котел спеціального вентилятора.
Газові котли 2

Ми пропонуємо газове обладнання таких європейських торгових марок як Vaillant, Protherm, Saunier Duval, Viessmann

Вибір необхідного котла базується на теплотехнічному розрахунку тепловтрат будівлі та визначенні додаткових витрат теплоти на нагрів води, підтримку басейну, вентиляції чи інших теплових навантажень. Сумарне теплове споживання в будинку і буде визначати потужність газового агрегату.
Якщо Вам невідомі складові теплових потреб будинку радимо звернутись до нас із запитом теплотехнічного розрахунку.
Ми виконаємо детальний розрахунок і визначимо необхідну потужність газового котла. Оберемо оптимальний тип котла та його марку.
Усе газове обладнання можна розділити на такі типи:

 • настінні котли з атмосферним пальником, що працюють на димовий канал або обладнані турбовикидом димових газів;
 • конденсаційні котли із закритою камерою згорання та турбовикидом димових газів;
 • підлогові з однією чи двома степенями потужності, з чавунним теплообмінником;

Якщо ви бажаєте купити газовий котел – в нашому каталозі товарів представлен великий вибір котлів від надійних виробників.

Консультації та замовлення +38 (097) 097-00-28

  Чому саме наша компанія?

  Чому вам слід співпрацювати саме з нами? Влучне запитання!

  Тому що ми є ще одним бар’єром, фільтром для неякісної продукції чи послуг. Звернувшись до нас ви зможете бути до кінця впевнені у кожному приладі чи системі, встановленій у вашому будинку. Ми пропонуємо вам лише найкраще, лише схвалене нашими спеціалістами.

  Майстри компанії «ТеплоВам» мають багаторічний досвід роботи. А завдяки цьому кожна робота у вашому домі буде виконана якісно та оперативно.


  як ми працюємо

  Етапи робіт по Вашому об'єкту

  кроки
  01
  крок

  Планування проекту

  Ми узгоджуємо з Вами етапи впровадження системи та данні для проекту

  02
  крок

  Проектування

  Розробляємо проект та постачаємо необхідні матеріали та обладнання. Доставка обладнання на об'єкт

  03
  крок

  Монтаж

  Проводимо монтажні роботи обладнання та пуско налагоджувальні роботи на об'єкті

  Консультації та замовлення опалення +38 (097) 097-00-28