Наша галерея

Наші Контакти

м. Львів, вул. Патона 2/4, Україна, 79040
office@teplovam.ua

Електричний котел (електрокотел) – прилад, призначений для нагріву електричним струмом теплоносія в момент його протікання через нього. Електрокотли, що нагрівають санітарну воду для потреб ГВП, часто ще помилково називають електричними водонагрівачами (електробойлер), та насправді це різні пристрої. Електрокотел Львів, часто використовується в якості резервного джерела при теплопостачанні від пристроїв, які працюють від поновлюваних джерел енергії, наприклад, теплових насосів, або твердопаливних котлів в період сильних холодів.

Істотною перевагою використання електрокотлів є його невеликі розміри – не потрібно спеціального приміщення для котла чи відповідних димових каналів.

Переваги

 •     Невисока ціна;
 •     низькі витрати на монтаж і обслуговування;
 •     простота і надійність в експлуатації;
 •     пожежна безпека (немає відкритого полум’я);
 •     відсутність продуктів горіння, шкідливих викидів;
Електричні котли 1
 •     не вимагають спеціального обслуговування, чищення, заміни форсунок;
 •     настінні електрокотли займають мало місця і не вимагають окремого приміщення для розміщення котла і палива;
 •     немає експлуатаційних витрат на доставку, зберігання і перевалку палива;
 •     не потрібно димова труба;
 •     високий ККД (близько 100%);
 •     високий ступінь автоматизації, можливість точного підтримки комфортної або чергової температури в приміщенні;
 •     в деяких електрокотли є функція дистанційного GSM управління;
 •     можливість ступінчатого регулювання потужності котла.

Застосування

Опалювальні електрокотли зазвичай поставляються у вигляді міні-котельні: забезпечені циркуляційним насосом, розширювальним баком, необхідною автоматикою. При установці потрібно відповідний електричний запобіжник.

Доцільно застосовувати в невеликих (наприклад, дачних) будинках, або як резервне джерело тепла. Через велику споживання електрики і його дорожнечу використання електричних котлів для опалення приватних будинків мало поширене. Нерідко електричний котел в приватному будинку поєднується з іншим опалювальним устаткуванням. Витрата коштів на електроенергію можна скоротити при наявності багато тарифного електролічильника та теплоаккумулятора, налаштувавши котел на запасання дешевої енергії в нічні години і витрата акумулятора днем. Додатково скоротити витрату енергії і покращити комфортність опалення допомагають програматори, автоматично підтримуючі температуру в приміщенні.

Як вибрати Електрокотел?

Для вибору електрокотла в першу чергу потрібно визначити потужність опалювального приладу для вашого будинку – по стандарту, це 1 кВт на 10 кв. м. приміщення зі стелями до 3 метрів, але якщо приміщення утеплене і в залежності від виду утеплення (пінопласт, мінеральна вата, тепла штукатурка, енергоефективні вікна) цей показник буде змінюватись. В такому разі електричний котел для опалення та гарячого водопостачання вам допоможе підібрати фахівець нашої компанії.

В цілях економії енергії можна придбати електрокотел, який дозволяє регулювати потужність або котел, обладнаний автоматичним регулюванням температури. В цьому випадку електрокотел Львів буде використовувати тільки енергію, необхідну для підтримання встановленого рівня температури, що дозволить відразу скоротити ваші витрати.

Електрокотли, обладнані мікропроцесорним блоком управління, мають можливість регулювати потужність більш плавно. За ціною вони значно дорожчі від стандартних, але в подальшому це окупиться за рахунок економії електроенергії.

У виборі котла необхідно звернути увагу на комплектацію. У продажі існують моделі котлів оснащені циркуляційним насосом і розширювальним баком, що дозволяє компенсувати теплове розширення води, яке виникає при нагріванні води для обігріву приміщення або для приготування гарячої води. Моделі останніх випусків мають різні рівні захисту від негативних впливів – фільтр для очищення теплоносія, робота в літньому і зимовому режимі, захисні пристрої проти замерзання і т. п.

Вибираємо терморегулятор

З метою досягнення економічності витрат енергії необхідно правильно вибрати терморегулятор для електрокотла Львів. За допомогою терморегулятора можна підтримувати різну температуру в окремих кімнатах. Для цього необхідно задати необхідне значення, а система буде відслідковувати його вже автоматично.

Види автоматики

 • Механічна автоматика включає примітивні пристрої управління – теплові реле, біметалеві термостати, контактори 2-ий, 4-ої, 6-ої величини та ін. Плюси механічної автоматики – невисока ціна; мінуси не точне управління нагрівом і сильні удари при роботі. Зазвичай застосовують даний тип в нежитлових, складських і виробничих приміщеннях.
 • Електронна автоматика значно економічніше механічної (точне управління нагріванням) приблизно на 20% і нижче шумовий показник. Електронні термостати підтримують зазначену температуру автоматично, враховуючи при цьому додаткові джерела тепла. Найчастіше автоматичні терморегулятори встановлюють у опалювальних приладів високих будівель верхніх поверхів, т. ч. Повітря на нижніх поверхах завжди холодніше і тому нагріте повітря піднімається знизу-вгору. Практично встановлювати терморегулятори в кімнатах, де є додаткові джерела тепла, наприклад, в кухні.

Вибрати електрокотел у Львові, та купити електричний котел у Львівській області та по Україні ви можете на сайті нашого інтернет магазину або зателефонувавши до нашого менеджера.

Консультації та замовлення +38 (097) 097-00-28

  Чому саме наша компанія?

  Чому вам слід співпрацювати саме з нами? Влучне запитання!

  Тому що ми є ще одним бар’єром, фільтром для неякісної продукції чи послуг. Звернувшись до нас ви зможете бути до кінця впевнені у кожному приладі чи системі, встановленій у вашому будинку. Ми пропонуємо вам лише найкраще, лише схвалене нашими спеціалістами.

  Майстри компанії «ТеплоВам» мають багаторічний досвід роботи. А завдяки цьому кожна робота у вашому домі буде виконана якісно та оперативно.


  як ми працюємо

  Етапи робіт по Вашому об'єкту

  кроки
  01
  крок

  Планування проекту

  Ми узгоджуємо з Вами етапи впровадження системи та данні для проекту

  02
  крок

  Проектування

  Розробляємо проект та постачаємо необхідні матеріали та обладнання. Доставка обладнання на об'єкт

  03
  крок

  Монтаж

  Проводимо монтажні роботи обладнання та пуско налагоджувальні роботи на об'єкті

  Консультації та замовлення опалення +38 (097) 097-00-28