Наша галерея

Наші Контакти

м. Львів, вул. Патона 2/4, Україна, 79040
office@teplovam.ua

Реконструкція паливної системи приватного будинку (с.Зубр)

Війна, яка на жаль торкнулася нашої країни, не змогла пригнітити неприборканого духу українців. Навпаки, важкі часи часто стають каталізатором для змін, спонукаючи нас шукати нові шляхи до комфорту та безпеки. Однією з таких змін стало прагнення до енергоощадності та пошук альтернативних джерел енергії для обігріву будинку теплим повітрям.

Ця ідея особливо зацікавила нашого клієнта з села Зубра поблизу Львова. Він звернувся до нас з бажанням модернізувати наявну систему опалення свого будинку.

Команда ПП “ТеплоВам” взялася за реконструкцію паливної системи, де раніше працював газовий котел. Наше рішення полягало в дооснащенні системи тепловим насосом Panasonic Aquarea T-CAP потужністю 16 кВт та буферною ємністю Reflex об’ємом 300 літрів. Це дозволило забезпечити ефективний режим опалення та нагріву води в наявному бойлері Drazice 200 NTRR/BP.

Окрім основних робіт, ми також взялися за електричні мережі, оптимізувавши системи підводу живлення, заземлення та безпосереднього електропостачання будинку.

Нині існує безліч видів котлів для опалення, які можуть задовольнити різні потреби споживачів. Вибір правильного обладнання є ключем до ефективного та економічного опалення. Якщо ви хочете дізнатися все про опалення, звертайтеся до наших спеціалістів. Також запрошуємо вас ознайомитися з результатами нашої роботи на 3D панорамі та фотографіях проєкту:

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *