Наша галерея

Наші Контакти

м. Львів, вул. Патона 2/4, Україна, 79040

office@teplovam.com

+38 (097) 097-00-28 +38 (068) 468-89-50

Зимна Вода, приватний будинок

Клієнт:
приватна особа

Даний обєкт зраходиться в с.Зимна Вода біля Львова. Це приватний житловий будинок площею 240 м.кв.

На обєкті встановлено грунтовий тепловий насос потужністю 15 кВт, буфрна ємність Vaillant на 500 л та водонагрівач Galmet на 300 л серії SGWS, призначений для роботи з тепловим насосом. Роботу систем радіаторного опалення першого поверху, радіаторного опалення другого поверху та системи теплих підлог та вентиляцїі забезпечую готові насосні групи ТМ Meibes в яких змонтовані енергоефективні частотні насоси Wilo.

Грунтовий тепловий насос працює від геополя з 5 грунтових скважин глибиною по 73 м кожна. Колодязьний приямок в який сходяться усі труби від свердловин розміщений на території, до будинку теплоносій, нагрітий в землі подається магістральними трубопроводами діаметру 50 мм. В якості теплоносія в грунтовому контурі використано рідину Тепро-15П українського виробництва ТМ Строн в кількості 1450 л. В грунтовому полі використано поліетиленові трубопроводи діаметром 32 мм (чотиритрубний зонд) для газових мереж виробництва заводу Ельпласт, загальна довжина трубопроводів порядку 1500 м.

Також в цьому проекті застосований спеціальний теплообмінний модуль для забезпечення пасивного охолодження будинку в літній період.

В системі радіаторного опалення використано радіатори ТМ Kermi дизайнерської серії Line-R.

Система теплих підлог покриває повністю увесь перший поверх

На об’єкті були також змонтовані системи водопостачання та каналізації.

Керування температурою в будинку здійснює автоматика Vaillant за принципом поповерхового регулювання.