Наша галерея

Наші Контакти

м. Львів, вул. Патона 2/4, Україна, 79040
office@teplovam.ua

Реконструкція паливної системи офісних приміщень у Львові (1400 кв.м.)

У 2023 році ПП “ТеплоВам” працював з амбітним проектом реконструкції паливної системи опалення офісних приміщень загальною площею 1400 м.кв. Ця робота була важливим кроком у покращенні енергоефективності та комфорту для співробітників та відвідувачів офісу.

Основним етапом реконструкції стала заміна одного з газових котлів на пелетний котел Heiztechik Hit Pellet Duo. Цей котел має потужність 70 кВт і оснащений сучасними технологіями, такими як бункер на 300 літрів, автоматизований пальник PellHard Plus AIR та автоматика HT-tronic 900. Ці інновації дозволяють забезпечити автоматичний процес розпалу, контролю горіння та подачі пелет.

Система опалення була розділена на чотири змішувальні контури (зони), що дозволяє точно регулювати температуру в різних частинах офісу. Автоматика Heiztechik відповідає за цей процес, враховуючи зовнішню температуру. Крім того, автоматика також контролює нагрів гарячої води для санітарних потреб.

Особливість котла Heiztechik Hit Pellet Duo полягає в тому, що він може спалювати не тільки пелети, але й звичайні дрова. Це забезпечує більшу гнучкість та безперебійність роботи, особливо в умовах, коли доступ до пелет може бути обмежений.

Існує багато типів опалення, і вибір конкретної системи залежить від потреб та умов експлуатації. Якщо ви розглядаєте можливість встановлення або модернізації системи опалення, важливо дізнатися, як зробити опалення найбільш ефективним та економічним. Звертайте увагу на альтернативні системи опалення, які можуть бути екологічнішими та економічнішими в довгостроковій перспективі.

3D тур по об'єкту реконструкції

Loading...
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *