Наша галерея

Наші Контакти

м. Львів, вул. Патона 2/4, Україна, 79040
office@teplovam.ua

Встановлення теплового насосу Vaillant VWS 171/2 (с. Суховоля)

Клієнт:
приватна особа

В селі Суховоля ПП “ТеплоВам” реалізувало видатний проєкт з використанням ґрунтового теплового насоса. Центральним компонентом цієї системи став Vaillant VWS 171/2. З 2023 року система ефективно працює вже 7 років, приносячи власникам відчутну економію та комфорт.

Основу системи опалення складають буферна місткість об’ємом 500 літрів та водонагрівач Galmet SGWS maxi на 300 літрів. Опалення будинку розділене на декілька контурів: тепла підлога та радіатори на першому та другому поверхах. Для покімнатного регулювання температури використовується система Devi – Devilink.

Під час первинного монтажу виникли труднощі, оскільки не було передбачено кабелі для підключення системи регулювання. Це поставило користувача перед викликом налаштувати температуру так, щоб у всьому будинку було комфортно. Завдяки встановленню системи керування температурою по кімнатах, було досягнуто ідеального мікроклімату та зменшено витрати на електроенергію.

Клієнт висловлює своє задоволення вибором грунтового теплового насосу та співпрацею з фахівцями “ТеплоВам”. Якщо ви розглядаєте можливість встановити насос на опалення або шукаєте рішення для будинку, “ТеплоВам” готовий стати вашим надійним партнером у світі теплових систем!

3D тур об'єктом

Loading...
Loading...