Наша галерея

Наші Контакти

м. Львів, вул. Патона 2/4, Україна, 79040

Встановлення та реконструкція системи опалення (с. Страдч, приватний будинок)

Клієнт:
приватна особа

У 2011 році, коли енергоефективність та екологічність стали ключовими словами в галузі будівництва, власник приватного будинку – наш клієнт, вирішив підняти стандарти комфорту своєї оселі. Він звернувся до нас з амбітним завданням: створити систему опалення, яка б комбінувала в собі найкраще з традиційних та інноваційних технологій.

Ми розробили проєкт, що включав каскад котлів Vaillant VU 466, твердопаливний котел Atmos DC 32S, а також сонячну систему з 7 панелей auroTHERM VFK. Ця комбінація дозволила забезпечити стабільне та ефективне опалення будинку, враховуючи різні погодні умови та потреби мешканців.

Перші фотографії системи, розміщені в галереї, свідчать про детальність та якість нашої роботи. Ми замінили насосні групи, використовуючи продукцію від Meibes, і додали новий розподільчий колектор.

Ці оновлення не тільки зробили систему більш ефективною, але і надали котельні сучасний вигляд. Тепер будинок обладнаний однією з найкращих систем опалення на ринку.

Якщо ви також хочете забезпечити свій будинок найкращим, ми готові допомогти. Незалежно від того, чи ви ще обираєте кращий варіант для опалення будинку, хочете зрозуміти, як зробити опалення в будинку найбільш ефективним, або просто цікавитесь різними видами котлів, наша команда завжди готова поділитися своїм досвідом та знаннями.

3D тур по об'єкту 2023 рік

Loading...

Фото після реконструкції 2021 року

Фото після першої реконструкції 2011 року