Наша галерея

Наші Контакти

м. Львів, вул. Патона 2/4, Україна, 79040

Встановлення системи опалення на основі електричного котла Vaillant eloBLOCK 18 кВт (с. Липники, приватний будинок)

Клієнт:
приватна особа

В селі Липники було втілено сучасний проект опалення на основі електричного котла Vaillant eloBLOCK 18 кВт. Ця система опалення в приватному будинку відрізняється високою ефективністю та адаптивністю до потреб мешканців.

Однією з ключових особливостей є інтелектуальне керування приладом по нічному тарифу. Завдяки контролеру Vaillant colorMATIC VRC 700/6, власники мають можливість програмувати часові рамки для оптимального нагріву, що дозволяє зекономити на витратах електроенергії.

Буферна ємність Reflex Storatherm Heat HRC 500 відповідає за зберігання тепла, гарантуючи його наявність протягом усього дня. Ця система опалення також була розроблена з передбаченням можливості додавання теплового насоса в майбутньому. Тому в проекті передбачено контури підлогового опалення на обох поверхах та інноваційний контур теплих стін, що є новітнім рішенням в галузі систем опалення.

Важливо відзначити, що в цьому будинку відсутні традиційні радіатори, що підкреслює інноваційний підхід до вибору типів та обладнання систем опалення. Такий підхід дозволяє створити комфортне та економічно вигідне теплозабезпечення для приватного будинку.

3D тур об'єктом

Loading...