Труби на теплу підлогу

Одним з варіантів влаштування системи теплих підлоги є використання металопластикової труби. warmfloor2В цьому допомагає нам труба для теплої підлоги від Kisan таHerz. Труба для теплої підлоги Herz від австрійського виробника гарантує максимальний результат при відносно невисокій вартості матеріалу в порівнянні з трубами для теплої підлоги Рехау. Усі компоненти теплої підлоги від Герц сертифіковані в Україні і в компанії ТеплоВам Ви можете купити трубу для теплої підлоги Герц з гарантією якості. Ще одним варіантом вартим уваги є труба для теплої підлоги Kisan. Купити труби для теплої підлоги Кісан Ви можете в компанії ТеплоВам. Ми працюємо тільки з офіційним представником заводу, що гарантує якість труби, оскільки на базарах присутні дешеві китайські підробки під трубу для теплої підлоги Кісан. Труба для теплої підлоги Кісан може бути в двох варіантах – за кольором труби – червона труба Kisan використовується виключно для прокладання теплої підлоги і не може бути використана для радіаторного опалення, та біла труба Кісан – універсальна. Запорукою якісного монтажу труб системи теплої підлоги є відсутність зєднань труби в підлозі, тобто труба повинна бути суцільною від входу до виходу. Монтажники компанії ТеплоВам забезпечують якісний монтаж труб теплої підлоги.

Купити поліпропіленові труби на опалення і водопостачання, а також металопластикові труби у Львові можна у компанії «ТеплоВам».

Rehau

РЕЗЮМЕ.

  • Преміум варіант для опалення, теплих підлоги та водопостачання – це труби Рехау – максимальна якість та максимальні гарантії
  • Варіант Стандарт – поліпропіленові труби Wavin Ekoplastik для радіаторного опалення та водопостачання та труба Герц для теплої підлоги – відмінний результат за розумну ціну.
  • Бюджетний варіант можна забезпечити поліпропіленовими трубами для опалення та водопостачання, наприклад Firat (Туреччина) та трубами для теплої підлоги Kisan.

 

Замовивши монтаж системи опалення Львів та монтаж теплої підлоги Львів в інжинірингової компанії ТеплоВам Ви можете розраховувати на правильний підбір обладнання, кваліфікований монтаж, адже наші кваліфіковані монтажники постійного вдосконалюють навички роботи, пройшли усі необхідні навчання та володіють великим досвідом роботи, що забезпечить високий рівень комфорту у Вашому домі, виправдає покладені сподівання на систему опалення, водопостачання та теплих підлог – збереже Ваші гроші та заощадить Ваш час!