Наша галерея

Наші Контакти

м. Львів, вул. Патона 2/4, Україна, 79040
office@teplovam.ua

При виборі системи опалення в першу чергу приділяють увагу вибору котла – його тепловій потужності та зовнішньому вигляду, не приділяючи при цьому достатньої уваги іншим важливим компонентам системи опалення. Одним з найважливіших компонентів системи опалення є радіатор, адже від правильного вибору радіаторів суттєво залежить комфорт у Вашій оселі.

Далі ми розглянемо основні види радіаторів, проаналізуємо їх переваги та недоліки відповідно до основних характеристик, яким повинні відповідати сучасні радіатори,а саме:

  • Висока тепловіддача, тобто здатність віддавати якомога більше теплової енергії ;
  • Здатність працювати при високих тисках, стійкість до гідравлічних ударів;
  • Висока корозійна стійкість до агресивного впливу опалювальної води;
  • Низька теплова інерційність .
Радіатори та термоголовки 1

Для двотрубних систем опалення широкого застосування набули стальні панельні або трубчаті дизайн-радіатори, алюмінієві, чавунні, біметалічні, а також канальні радіатори.

Стальні панельні радіатори– володіють високою тепловіддачею на одиницю об’єму та малою інерційністю, а значить забезпечують ефективне регулювання температури в приміщенні. Завдяки великій кількості типорозмірів та широкій гаммі дизайну даний тип радіаторів можна назвати оптимальним по співвідношенні ціна-якість.

В асортименті нашої компанії, даний тип радіаторів представлений наступними брендами – Kermi(Німеччина),Purmo, Stelrad, Vogel&Noot, Korado, Warmekraft, Thermokraft (обидва Туреччина), Алтермо (Україна)

Чавунні секційні радіатори – нейтральність по відношенню до різних типів теплоносія, дає можливість використовувати чавунні радіатори в системах з низькою якістю підготовки теплоносія. Також даний тип радіаторів характеризується високою пропускною здатністю , а головне – низькою ціною. Незважаючи на деякі свої переваги даний тип радіаторів має суттєві недоліки – низька стійкість до гідравлічних ударів, велика теплова інерційність через великий об’єм робочого середовища, а також висока вартість монтажу (на 30-40% вища в порівнянні з іншими типами радіаторів).

В асортименті нашої компанії, даний тип радіаторів представлений брендом – Viadrus.

Алюмінієві радіатори – володіють високою теплопровідністю (майже в 4,5 рази більша ніж у сталі та чавуну) малою інерційністю, простотою конструкції, стійкістю до гідроударів. Збільшення потужності радіатора відбувається шляхом додавання секцій. З одного боку дана простота конструкції є перевагою, з іншого – суттєвим недоліком, адже в багатьох випадках, щоб набрати потрібну потужність, необхідно суттєво збільшувати кількість секцій в ширину. Такого розміру радіатор може просто не вписатися в передбачене для монтажу місце. Також алюмінієві радіатори ставлять високі вимоги до якості теплоносія, вони є несумісними з іншими металами (сталь, мідь), а саме з цих матеріалів в основному виготовляють теплообмінники сучасних котлів.

В асортименті нашої компанії, даний тип радіаторів представлений брендом – Global.

Біметалеві радіатори – відрізняються від литих алюмінієвих наявністю всередині стального осердя.
Даний тип радіаторів характеризується високою міцністю (витримують від 20 до 40 бар), теплопровідністю, малою інерційністю, довговічністю, стійкістю до корозії.
В асортименті нашої компанії, даний тип радіаторів представлений брендом – Global.

Канальні радіатори – використовуються при неможливості встановити будь-який інший тип радіатора – наприклад у випадку,коли вікно розміщене на усю висоту стіни. В більшості випадків канальні радіатори застосовуються як теплова завіса, при цьому підлогове опалення є основним.
В асортименті нашої компанії, даний тип радіаторів представлений брендами – Polvax,Kermi.

Проаналізувавши характеристики усіх типів радіаторів можемо зробити наступні висновки:

  • Для міських забудови із старими системами опалення найкраще застосовувати чавунні радіатори, адже вони є більш «живучими» у складних умовах в порівнянні з іншими типами радіаторів.
  • Для котеджів, приватних будинків, квартир, особняків можна застосовувати усі типи радіаторів, але при цьому потрібно враховувати усі вищенаведені технічні характеристики радіаторів та їх технічні нюанси. При виборі, в даному випадку, на перший план виходять такі фактори як ціна, компактність, дизайн.
  • Для сучасних багатоповерховий новобудов найкраще застосовувати алюмінієві та біметалічні радіатори, що відрізняються високою міцністю та стійкістю до корозії.

Залишається Вам порадити одне – довірте підбір радіаторів професійним спеціалістам теплотехнікам, а не дизайнерам чи продавцям, адже від цього буде залежати ефективність та довговічність Вашої системи опалення.

Консультації та замовлення +38 (097) 097-00-28

    Чому саме наша компанія?

    Чому вам слід співпрацювати саме з нами? Влучне запитання!

    Тому що ми є ще одним бар’єром, фільтром для неякісної продукції чи послуг. Звернувшись до нас ви зможете бути до кінця впевнені у кожному приладі чи системі, встановленій у вашому будинку. Ми пропонуємо вам лише найкраще, лише схвалене нашими спеціалістами.

    Майстри компанії «ТеплоВам» мають багаторічний досвід роботи. А завдяки цьому кожна робота у вашому домі буде виконана якісно та оперативно.


    як ми працюємо

    Етапи робіт по Вашому об'єкту

    кроки
    01
    крок

    Планування проекту

    Ми узгоджуємо з Вами етапи впровадження системи та данні для проекту

    02
    крок

    Проектування

    Розробляємо проект та постачаємо необхідні матеріали та обладнання. Доставка обладнання на об'єкт

    03
    крок

    Монтаж

    Проводимо монтажні роботи обладнання та пуско налагоджувальні роботи на об'єкті

    Консультації та замовлення опалення +38 (097) 097-00-28