Для чого це потрібно?

Опалення та водопостачання – найважливіші системи для комфортного проживання і без них наш будинок перетворюється в сумну і незатишну “коробку”.

Постійне, без перебоїв, електропостачання опалювального котла і водяної помпи – це найважливіша причина для установки  ДБЖ (Джерела Безперебійного Живлення) в приватному будинку.

Багато людей звикло використовують бензинові та дизельні генератори, але це минуле століття, технічний прогрес, як то кажуть, «крокує семимильними кроками», і всі сучасні і просунуті власники будинків, котеджів а, найчастіше, і квартир зупинили свій вибір на джерелах безперебійного живлення в комплексі з акумуляторними батареями.

Переваги:

  • Надійність і простота в експлуатації – достатньо один раз підключити його в мережу, ввімкнути в систему і надалі ДБЖ працює самостійно і без втручання користувача. Не потребує додаткового обслуговування.
  • Швидке перемикання при відсутності живлення в мережі – переключення ДБЖ з мережі на акумуляторні батареї відбувається за мілісекунди, і тому непомітні ні для людини, ні для електричних приладів.
  • Робота з будь-якими електроприладами – джерела безперебійного живлення працюють в системі, в яку можуть бути ввімкнені  будь-які прилади і обладнання ! Головне, щоб вистачало потужності ДБЖ.
  • Витримують короткочасні 3-кратні перевантаження – в джерелах безперебійного живлення крім вбудованого стабілізатора напруги встановлюються реле для захисту від перевантажень.
  • Відсутність  вихлопів  – на відміну від генераторів,  для установки ДБЖ ,не потрібно виділяти окреме приміщення з відводом відпрацьованих газів.  Їх можна помістити в будь-яке сухе і, що найголовніше, зручне тля Вас місце,без жодних специфічних вимог. Джерела безперебійного живлення не видають абсолютно ніякого шуму, знову ж на відміну від тих же генераторів, і Вам буде комфортно з ними співіснувати.
  • Тривалий термін експлуатації – ДБЖ мають досить тривалий експлуатаційний термін служби, практично ніколи не виходять зі свого звичного режиму роботи і служать вірою і правдою довгі роки, при цьому фактично будучи безвідмовними в роботі.
  • Економічність – щоб отримувати електроенергію від генератора потрібно паливо-бензин або дизель, при вартості його в 20 грн. за літр, грітися за допомогою генератора рівноцінно зігріванню біля багаття з паперових грошей.

Цей пристойний список явно доводить перевагу джерел безперебійного живлення над генераторами , як в плані економії коштів, так і в зручності обслуговування.

Джерело безперебійного живлення крім функції резервного електропостачання допоможе зберегти електроприлади в Вашому домі, так як у ДБЖ для будинку присутній вбудований захист електроприладів від тривалих  сачків  напруги і зміни частоти струму в мережі .А це означає, що при падінні напруги в зовнішній мережі нижче 155 В або якщо вхідна напруга перевищить поріг 272 В спрацює захист і ДБЖ переведе живлення електроприладів на роботу від акумуляторів.

Так що крім функцій резервного електропостачання Вашого будинку джерело безперебійного живлення «збереже життя» багатьох електричних приладів, які можуть вийти з ладу при аварійних відключеннях в мережі.

Як вберегтися від тривалих скачків напруги?

Багато хто намагається вирішити проблему установкою стабілізатора напруги. Це відмінний варіант для захисту, але, по-перше, в разі відключення електроенергії всі прилади будуть відключені від мережі, а, по-друге, недорогі стабілізатори напруги (релейні, з сервоприводом) спрацьовують досить повільно і часто не встигають врятувати прилади від пошкодження. А ось якісні і швидкодіючі стабілізатори відрізняються далеко не бюджетною ціною, яка порівнянна з ціною якісного джерела безперебійного живлення. Тому, найкращим виходом є покупка джерела безперебійного живлення.  ДБЖ не тільки захистить електроприлади від скачків напруги, а й швидко, всього за 10 мс, переведе їх на резервне електропостачання.

Які бувають системи безперебійного живлення?

  • Лінійні – для заряду акумуляторів використовується виключно зовнішня мережа
  • Гібридні – для заряду акумуляторів використовується енергія  від альтернативного джерела (наприклад сонячної панелі) + зовнішня мережа

КОНСУЛЬТАЦІЇ

ПІДБІР ОБЛАДНАННЯ

МОНТАЖ