Про компанію

Ми раді вітати Вас на сайті інжинірингової Компанії ТеплоВам.

Сферою діяльності Компанії є забезпечення комплексних рішень у сфері теплопостачання індивідуального житла.

Наша основна мета відображається в назві — Тепло для Вас. Наше кредо:
Тепло  –  Вам, інновації – в опалення, адже ми йдемо в ногу з часом і знайомі з новими, сучасними технологіями монтажу та пристроями.

Ми займаємось проектуванням систем опалення, водопостачання, каналізації та кондиціонування повітря.

Пропонуємо широкий спектр теплотехнічного обладнання від відомих європейських виробників —Vaillant, Viessmann, Protherm, Saunier Duval, ATMOS, VIADRUS, REHAU, Ekoplastik Wavin,  Kermi, Meibes, Honeywell, Herz, Galmet та інші.

Забезпечуємо монтаж теплотехнічного обладнання будь-якої складності та видів матеріалів.

Проводимо пуск та налагодження роботи обладнання.

Окрім того, забезпечуємо постійну технічну підтримку перед, в часі та після продажу обладнання.

Ми забезпечимо оптимальне рішення для Вас шляхом техніко-економічного розрахунку — обґрунтуємо термін окупності запропонованого обладнання, визначимо найкращий варіант чи комбінацію.

Компанія ТеплоВам — економне тепло для Вашої оселі.

Наші  сутність, наша мета і наші принципи.

Приватне підприємство “ТеплоВам” –  динамічно процвітаюча компанія, заснована 2009 року. Наші працівники – досвідчені інженери з 10-15-ти літнім стажем роботи та з вищою теплотехнічною освітою. Ми відвідуємо навчальні семінари по проектуванню, монтажу, продажу інноваційного та класичного обладнання, адже немає межі досконалості. Ми йдемо в ногу з часом і знаємо які схеми установки обладнання сучасні та застосовуються у розвинутих європейських державах, а які відійшли у минуле.

Наша мета – забезпечення клієнтів грамотними інженерними рішеннями при виборі опалювального устаткування, і ми ніколи не продамо вам неякісне обладнання, навіть за великі гроші :), адже наша репутація важлива для нас.

Як юридична особа, ми несему повну відповідальність  і надаємо гарантію на продане, а тим паче, змонтоване нами обладнання. ПП “ТеплоВам” є офіційним партнером представлених нами брендів, тому продаємо лише  сертифіковане обладнання, а не контрабандне (негарантійне), до якого ви не зможете знайти запчастини у разі необхідності.

Нашою метою є забезпечення оптимального, економічного рішення для Вас шляхом техніко-економічного розрахунку, розрахунку терміну окупності запропонованого обладнання, гідравлічного розрахунку елементів системи опалення.

Компанія ТеплоВам — економне тепло для Вашої оселі.