Консультації

Ви займаєтесь влаштуванням системи теплопостачання свого будинку чи квартири самостійно, самостійно підбираєте обладання та матеріли, шукаєте рішення та схеми. Природньо, що у Вас можуть виникнути труднощі у розумінні тих чи інших технічних рішень, які у великій кількості представлені на теплотехнічному ринку.

Ми пропонуємо скористатись багаторічним досвідом наших спеціалістів і отримати кваліфіковану консультацію для створення затишку у Вашій оселі.

Наші інженери допоможуть Вам обрати тип котла, вид палива, схему влаштування системи теплопостачання, вибрати спосіб приготування гарячої води, порадять оптимальний тип радіатора, оберуть термостатичні крани, вкажуть на матеріал трубопроводів, підберуть оптимальну комбінацію обладнання паливної чи котельні тощо. Якщо для Вас актуальним є альтернативне теплозабезпечення з допомогою енергії сонця, землі, повітря та води, ми надамо вичерпну інформацію про ефективність застосування вказаних джерел. Наші спеціалісти виконають для Вас техніко-економічне обгрунтування використання окремого джерела відновної енергії чи їх комбінації, в результаті якого, Ви будете знати термін окупності інвеститиції у енергетичну незалежність. Також ми надамо пояснення, щодо вибору виробника обладнання та його типу для оптимального застосування в кліматичних умовах України.

Консультація надається в письмовій формі з посиланням на першоджерела та незалежні канали інформації для того, щоб Ви могли остаточно сформувати свою думку.

Вартість консультації визначається складністютю поставленних запитань та об’ємом додаткової інформації, яку необхідно буде Вам надати. Тому розмір оплати за надану послугу консультування визначається індивідуально. У випадку, якщо Ви замовляєте обладнання та матеріали у нас, Вам надається знижка, у розміри попередньо оплаченої консультації.

Ви також можете скористатись послугами з проектування систем теплопостачання, які надає наша Компанія.