Котли

На сторінці 1–12 з 191 товарів

Котли для опалювальних систем

Опалювальний котел – ключовий елемент системи автономного гарячого водопостачання. Грамотно підібраний сучасний котел з високим ККД дозволить істотно скоротити витрати на опалення і підігрів води.

Асортимент пропонованого нами обладнання для систем опалення та гарячого водопостачання включає в себе найсучасніші рішення від провідних світових виробників: Viessmann, Valliant, Kospel, Athmos, Protherm, Ferroli, Saunier Duval, Viadrus, Gorenje та ін.

Комплексно аналізучі потреби того чи іншого домоволодіння, ми підбираємо котли, виходячи з планованої потужності системи та можливості підключення к енергоносіям. Залежно від типу живлення, кращого в кожному конкретному випадку, умов експлуатації, можливості інтеграції в систему та багатьох інших факторів, ми пропонуємо:

  • газові котли;

  • електричні котли;

  • автоматичні твердопалевні котли.

Представлений нами широкий вибір котлів різних типів та потужностей включає як обладнання, призначене для модернізації вже існуючих опалювальних систем, так і комплексні рішення для розробки та будівництва систем опалення та гарячого водопостачання «з нуля».