Електричний водонагрівач (бойлер)

На сторінці 1–12 з 68 товарів

Купити електричний бойлер означає вирішити проблему з гарячою водою під час відключень. Крім того плата за електрику яку бойлер споживає набагато менша плати за гарячу воду від мережі в центральних системах водопостачання. Таким чином електричний водонагрівач окупиться за 1-2 роки (в залежності від того який бойлер ви виберете).

 • Електричні бойлери діляться на наступні типи:
 1. Бойлер з “сухим” ТЕНом;
 2. Бойлер з мідним “мокрим” ТЕНом
 • також є такі відмінності в електричних водонагрівачах:
 1. Водонагрівачі з гідравлічним (механічним) регулятором температури;
 2. Водонагрівачі з електричним регулювання температури;
 3. Водонагрівачі з електричним регулюванням температури і тижневим програматором;
 4. Водонагрівачі без регулятора температури.
 • за способом віддачі води:
 1. водонагрівачі електричні накопичувальні напірні;
 2. бойлери електричні накопичувальні безнапірні;
 3. водонагрівачі електричні проточні.

Також бойлери електричні відрізняються за формою – плоский, круглий, квадратний чи вузький.

Баки електричних бойлерів роблять або з нержавійки або зі стали з емалевим покриттям.

Нержавійка сама по собі надійніше, хоча зараз роблять такі нержавійки що дуже навіть “ржавійки”, адже щоб метал дійсно був нержавіючим у складі повинні бути дорогі добавки, типу хром, ніобій, молібден, нікель. Відсоток цих добавок і робить нержавійку якісною, але дорогою. Ще одна хвороба нержавійки – межмолекулярна корозія. Тобто якщо проколоти лист нержавійки вона почне корродирувати і разсипатися в місці проколу або спайки. Тоді ідеальний зовнішні бак з нержавійки починає текти по швах. Тут потрібно вибирати бренд якому ви довіряєте.

Емальований бак стійкий до впливу корозії поки цілий емальований шар. Тут важливу роль відіграє магнієвий анод, який руйнується замість бака, оскільки магній віддає електрони активніше заліза. Тут важливо вчасно міняти магнієвий анод. Для жорсткої води – це раз на рік, для м’якої – раз на два роки.

Як вибрати обсяг бойлера:

Для 1 людини в режимі економ підійде бойлер на 30л, за умови що ванну він приймати не любить і готовий обмежиться тільки душем. Для режиму комфорт – бойлер на 50л.

Для 2-х осіб потрібно купувати бойлер на 80 – 100л. Тобто для душа цілком вистачить і 80л бойлера але для прийняття ванни об’ємом 150л для однієї людини потрібен вже бойлер на 100л.

Сім’ям з 2-ма дітьми рекомендується купувати бойлер на 120-140л.