Твердопаливні котли

Котли на твердому паливі – сучасна та економна опалювальна техніка за доступною ціною.

Сучасні газові опалювальні прилади вже давно замінили стареньку піч. Але проблеми з газопостачанням, які існують на сьогоднішний день та зростання вартості енергоносіїв змушують мешканців приватних будинків вишукувати більш економні варіанти опалення власних осель. Котли на тверде паливо наразі користуються великим попитом. На сьогоднішній день їх використання дозволяє обігріти будинок в холодну пору року та не боятись побачити захмарний рахунок за його опалення. Тим більше, що зараз придбати декілька кубометрів дров не є великою проблемою.

Котел твердопаливний порівняно з працюючими на газу аналогами має наступні переваги:

– високий ККД;

– екологічну безпеку;

– низьку ціну;

– недорогу та доступну опалювальну сировину.

Котли на дрова у Львові пропонуються від різних виробників і на будь-який смак. Вони являють собою класичне поєднання традиційної печі та численних модифікацій. ККД таких опалювальних приладів складає більше 90%. Під час їх роботи повністю згоряють дрова, а витрати теплової енергії мінімальні.

Дров’яні котли успішно використовуються в дачних будинках, котеджах, сільській місцевості. Останнім часом ці прилади також популярні у власників лазень. Ціна твердопаливних котлів доволі демократична, а тепловіддача досить висока.

Сучасні котли на твердому паливі мають привабливий зовнішній вигляд і зовсім не нагадують своїх попередників. Такі опалювальні прилади відрізняються великою вагою, тому що їх виробляють з чавуну. Крім того вони потребують частого завантаження палива, а процес роботи неможливо повністю автоматизувати.

Котли Вайлант є надійною опалювальною технікою. Вони приваблюють покупців відмінною якістю та простотою в експлуатації. Великий вибір опалювальної техніки виробника дає можливість придбати обладнання у відповідності з потребами користувача.

Котли Львів наша компанія пропонує у широкому асортименті. Газові, електричні, твердопаливні та на рідкому паливі прилади у нас реально придбати в зручний для покупця момент.