Сонячні колектори – ефективна альтернатива традиційному енергопостачанню

Сонце є безкоштовним і невичерпним джерелом екологічної променевої енергії, яку воно буде посилати на землю ще мільйони років. Уперше сонячну енергію стали застосовувати більше чотирьох десятиліть тому для забезпечення космічних станцій. Сьогодні сонячні панелі Львів – пристрої за допомогою яких сонячна енергія перетворюється в електричну все частіше використовуються у побуті. Вони дають можливість скоротити витрати на електропостачання, опалення та підігрів води. Власна оселя з їх допомогою стає частково або повністю енергонезалежною.

Сонячні колектори являють собою пристрій з пластини та елементу, що абсорбує сонячну енергію, перетворює її у теплову енергію та передає теплоносію. Поглинаючий елемент з одного боку покритий спеціальним прозорим матеріалом, а другого – теплоізолятором для забезпечення мінімальних витрат. В якості головного абсорбера використовується мідь, оскільки вона має найвищу теплопровідність.

Сонячний колектор Львів може мати різне функціональне призначення. Його успішно використовують для посилення опалення з низьким температурним режимом, гарячого водопостачання, нагріву басейну.

Переваги сонячних батарей:

 • тривалий термін експлуатації;
 • відсутність потреби в постійному обслуговуванні;
 • низька імовірність виходу з ладу;
 • незалежність від технічних поломок енергогенеруючої станції;
 • безкоштовність енергії.

Найбільш поширеними є плоскі колектори, які відрізнаються високою надійністю та більш тривалим терміном експлуатації. Такі прилади забезпечують найвищий рівень поглинання тепла в теплу пору року та міжсезоння. Крім того плоскі колектори характеризуються стійкістю до механічних ушкоджень, універсальністю та непримхливістю.

Сонячні колектори Львів є чудовим альтернативним джерелом електричної енергії. Вони гармонійно доповнять дизайн Вашого будинку і нададуть йому сучасного вигляду.

Компанія «ТеплоВам» пропонує своїм замовникам сонячні батареї різної потужності. Придбавши сонячні колектори Ви впровадите у своєму житлі енергозберігаючі технології та значно зменшите витрати на традиційні енергоносії.

Дедалі ширше застосування знаходять в опаленні та приготуванні гарячої води альтернативні джерела енергії. Наприклад, сонячні системи, які раніше сприймалися як екзотика, стають обов’язковим елементом інженерної системи сучасного будинку.

13У середньому в Україні на 1 м.кв. площі за рік потрапляє приблизно 1000 кВт•год сонячної енергії – таку енергію можна отримати при спалюванні 100 куб. м газу. Цю абсолютно безкоштовну енергію можна ефективно використати у приватному будинку для приготування гарячої води та підігріву басейну.

Застосовуючи високоякісні сонячні колектори з узгодженими між собою системними компонентами, в наших широтах можна покрити до 60% щорічної потреби в енергії для приготування гарячої води. Влітку іноді можна повністю вимкнути котел і використовувати лише енергію сонячних колекторів. В інші пори року сонячна система забезпечує попередній нагрів води і доповнюється іншим джерелом тепла. Ефективним є використання сонячних систем і для підтримки температури в басейнах. Це дозволить додатково заощадити енергоресурси. На ринку України сонячні системи досі є новинкою, але в багатьох країнах світу вони використовуються вже кілька десятиліть.

 

 

Сонячні установки Vaillant:

Сонячні установки Viessmann:

 1. Пакети
  • Сонячна система auroSTEP plus
 2. Плоскі сонячні колектора
  • auroTHERM VFK 150V, VFK 150H
  • auroTHERM VFK 145V, VFK 145H
  • Приладдя для плоских сонячних колекторів
 3. Вакуумні сонячні колектора
  • auroTHERM exclusiv VTK 570, VTK 1140
 4. Регулятори для сонячних систем
 1. Пакетна пропозиція
  • Vitocell 100-U та Vitosol 100-F
 2. Плоскі сонячні колектора
  • Vitosol 100-F
  • Vitosol 200-F
 3. Вакуумні сонячні колектора
  • Vitosol 200-T

Купити сонячні колектори можна в каталозі товарів нашого сайту.